TMC

APRILINE AGE-līnija
November 17, 2020
OENANTHE
November 7, 2020

Vissezonu pīlings TMC 3+ action - I klases medicīniska ierīce (pH 1,5), jaunas koncepcijas vielu kombinācija, kas bāzējas uz sekojošu komponentu mijiedarbību:

  • zemas koncentrācijas kaustiski elementi;
  • pretnovecošanās aktīvo ingredientu komplekss.

SASTĀVS:

TCA TCA iedarbojas uz dermas virsslāni, stimulējot fibroblastus kolagēna un elastīna pastiprinātai izstrādei. Atlikušais TCA, kontrolējas un neitralizējas ar preparātu Neutro-Active, kas atļauj izvairīties no frosta veidošanās un samazināt eksfoliāciju pēc procedūras.
MANDEĻSKĀBE Mandeļskābe paliek ādas virsslānī uzlabojot ādas tekstūru. Skābe izlīdzina, mitrina, balina, kā arī viņai piemīt antibakteriālās īpašības, āda labi mitrinās un tai parādās veselīgs mirdzums.
KOJSKĀBE Kojskābe iekļaujas līdz bazālām slānim, ingibējot fermentus, kas veido melanīnu. Izsauc balinošo ādas pigmenta plankumu efektu.
DMAE DMAE pret novecošanās viela, kura iedarbojas uz muskuļu šķiedrām, palielinot to tonusu. DMAE piemīt antioksidējošā iedarbība, aizsargā šūnas no brīvajiem radikāļiem, palielina šūnu aizsargājošās īpašības.
ANTIOKSIDANTI C Vitamīns veicina antioksidantu un balinošu darbību;
Resveratrols spēcīgs antioksidants;
Organiskais silīcijs piedalās novecošanās procesu aizkavēšanā.

PH BALANCE enriched balancing serum

STEP 1

PH Balance tā ir: pH Normalizācija, Balināšana un Mitrināšana.

Satur Mandeļskabi, Glikolskābi, Kojskābi, Pirovinogskābi un Pienskabi, normalizē pH līmeni ādā, sagatavo ādu TMC pīlingam.

TMC3+ biorevitalizing - whitening - lifting

STEP 2

TMC 3+ tā ir: Biorevitalizacija, Balināšana, Liftings.

TMC 3+ tas ir ķīmiska biorevitalizācija, kura pamatojas uz tādiem komponentiem kā: TCA, Kojskābe, Mandeļskābe, Laktobionskābe, C Vitamīns, Resveratrols, Lipojskābe, DMAE un organiskais Silīcijs. Aizkavē novecošanās procesu ādā, stimulē fibroblastus bez virsslāņa kairinājuma.

NEUTRO ACTIVE modulator effect serum

STEP 3

Neutro-Active tas ir: Modulators, Antioksidants un Liftings.

Neutro-Active – modulators/neitrolizators, kas satur DMAE, Pantenolu un Lipojskābi. TMC 3+ procedūrā Neutro-Active (pH 8) veic svarīgu TCA modulācijas funkciju. Nesaturot amoniju vai kādu līdzīgu vielu nepieciešams bloķēt TCA atlieku darbību. Bez tā, viņš atjauno fizioloģisko pH līmeni ādā.

LENI PROTEX soothing and protective cream

STEP 4

Leniprotex krēms: nomierina, atjauno, aizsargā ar SPF 30.

Post Peel krēms:.

  • Noņem apsārtumu un iekaisumu ar 18 Beta-gliceretskābes un Bisabolola palīdzību;
  • Reģenerē un mitrina pateicoties DMAE, Kolagēnam, E Vitamīnam, Hialuronskābei un organiskam Silicijam;
  • SPF aizsardzība.

TMC 3+ procedūra aizkavē novecošanās procesus, nekairinot ādas virsmu (*). Maigās epidermālās lobīšanās laikā stimulējās fibroblasti, lai ražotu:

  • kolagēnu
  • elastīnu

(*) var izraisīt vieglu eksfoliāciju.


Procedūras cena