Profhilo

Fillervit (C, OX, B, R)
November 6, 2020
HYDRA SERUM/ MITRINOŠS SERUMS SEJAI
October 15, 2019
PROFHILO® ir paredzēts atoniskas ādas remodelēšanai un koriģēšanai. Pateicoties hialuronskābes inovatīvajai formai, produktam ir plašs klīniskā lietojuma spektrs. Lietojot kopā ar tradicionālajiem filleriem, preparāts nodrošina precīzāku audu apjoma atjaunošanos. Var ievadīt kakla, zoda līnijas, pieres un uzacu rajonā. Var veiksmīgi koriģēt tādas sarežģītas un kustīgas anatomiskās zonas kā apakšžoklis un ārējā auss. Profhilo® tiek izmantots arī kā sejas un ķermeņa būsteris, kas palīdz uzlabot audu kvalitāti bez biežām atkārtotām injekcijām, kas parasti ir nepieciešamas ādas būsteru izmantošanas gadījumā.

PREPARĀTA PROFHILO® INJEKCIJU PRIEKŠROCĪBAS

Ilgstoša iedarbība uz ādu. Gels ir izstrādāts tā, ka augstās molekulmasas hialuronskābes noārdīšanās samazinās 8 reizes. Efektīva iedarbība. 1 ml preparāta ir 32 g aktīvās vielas, tādēļ nepieciešamo efektu var sasniegt ar mazāku injekciju skaitu. Preparāts vienmērīgi izlīdzinās zem ādas. Procedūru izraisīto iekaisumu samazināšanās. Hialuronskābes molekulām gelā ir zemāka molekulmasa, tāpēc tās atbrīvojas lēnāk. Tādējādi var izvairīties no iekaisuma procesu aktivizēšanas. Augsta bioloģiskā savietojamība.Rūpīga pamatkomponenta attīrīšana garantē ļoti minimālu blakusefektu risku. Nav rehabilitācijas perioda. Īpašo komponentu sastāvs līdz minimumam ļauj samazināt injekciju skaitu, bet periods.

REKOMENDĀCIJAS PROFHILO® PROCEDŪRAI

Profhilo® efektīvi likvidē grumbas pat anatomiski sarežģītās zonās uz pieres, kakla un zem zoda. Injekcijas tiek nozīmētas plastiskās operācijas sagatavošanās periodā un pēc ķirurģiskās iejaukšanās. Līdzekli iesaka pacientiem no 25 līdz 75 gadu vecumam.

PROFHILO® PROCEDŪRAS INDIKĀCIJAS

Ļengana un sausa āda Izteiktas vecuma izraisītas mīmiskās grumbas Rētas un stāvoklis pēc aknes Pigmenta plankumi Gravitācijas ptoze (sejas mīksto audu noslīdēšana)

PROFHILO® PROCEDŪRAS KONTRINDIKĀCIJAS

Onkoloģija, Asins slimības, Hepatīts, Āda pēc pīlinga un lāzeru korekcijas, Grūtniecība un zīdīšanas periods, Dažādas sistēmiskās slimības.

REZULTĀTS PĒC PROFHILO® PROCEDŪRAS

Uzlabojas ādas estētiskā kvalitāte, atjaunojas tās dabiskais spīdums un mitrums, izlīdzinās virsma Vairākas reizes paaugstinās ādas tvirtums un elastība Atjaunojas zemādas tauku šķiedras un tauku slānis Samazinās grumbu dziļums, izzūd virsējās grumbas, pastiprinās ādas tonuss vietās, kam ir nosliece uz atoniju Izzūd hiperpigmentācija Samazinās poru palielināšanās Notiek kakla remodelēšana Atjaunojas sejas apakšējās daļas precīzās kontūras Liftinga efekts Limfodrenāžas efekts

TEHNOLOĢIJA DARBAM AR PROFHILO® PREPARĀTU

Profhilo® ievada 5 bioestētiskajos punktos, kas ir izvietoti bioloģiski aktīvajās zonās. Kopā to ir 10, pa 5 katrā sejas pusē. Jums būs nepieciešamas tikai 10 injekcijas. Blakus punktiem nav nervu mezglu un lielu asinsvadu, tāpēc nav zilumu rašanās riska.
Profhilo® vienmērīgi izlīdzinās visos ādas slāņos 24–48 stundu laikā, pēc kurām notiek vienmērīga tauku slāņa apjoma palielināšanos anatomiski sarežģītajās zonās. Šī kompleksa īpatnība ir tā unikālā biofiziskā raksturojuma sekas, konkrētāk, plūstamības pārsvars pār plastiskumu, kas to atšķir no citiem filleriem. Bezmaksas konsultācija pie speciālista.