MEDER RED- APAX

MEDER LIPO-OVAL
December 21, 2020
BODY SCULPT – celulīta un apjoma samazināšanai
November 28, 2020

PROBLĒMA

Jutīga apsārtusi āda, hiperēmija, rozācija, atopiskais dermatīts, bojāta āda pēc lāzera iedarbības vai ķīmiskiem pīlingiem, karstuma viļņi menopauzes laikā.

RISINĀJUMS

Red-Apax ir pasaulē pirmā procedūra ādas apsārtuma un paaugstinātas jutības neirokosmētiskai korekcijai, ko piedāvā Meder Beauty Science (2018). Red Apax terapija ir neirokosmētiska iedarbība uz ādu, kuras laikā tiek izmantotas aktīvas vielas ar izteiktu pretiekaisuma un nomierinošu iedarbību. Mērķtiecīgas iedarbības posmā tiek izmantoti komponenti, kas samazina ādas sāpju receptoru (TRPVI) jutīgumu, nomāc iekaisuma mediatoru izdalīšanos un uzlabo šūnu atjaunojošās īpašības dziļajos ādas slāņos. Aktīvo sastāvdaļu iekļūšana tiek nodrošināta, izmantojot Meder Beauty Science unikālo trīspakāpju ādas sagatavošanas protokolu.

REZULTĀTS

Ātra hiperēmijas samazināšana un ādas komforta, mitrināšanas un gluduma sajūtas atjaunošana. Samazina asinsvadu reaktivitāti, nomierina un ātri atjauno ādu pēc traumas.

PROCEDŪRAS ILGUMS

45-60 minūtes.

KURSS

Standarta kurss - 5-10 procedūras, atkarībā no problēmas nopietnības. Intervāls starp procedūrām: 3-7 dienas. Uzturošas procedūras, lai saglabātu efektu - 1-2 reizes mēnesī.