MEDER HYDRA-FILL

BODY SYNERGY LASER 980 nm
July 1, 2022
MEDER LIPO-OVAL
December 21, 2020

PROBLĒMA

Sejas un kakla ādas sausums un dehidratācija, palielināts transepidermālā mitruma zudums ar vecumu saistītu ādas izmaiņu rezultātā vai ārēju faktoru ietekmē (pārmērīga sauļošanās, smēķēšana).

RISINĀJUMS

HYDRA-FILL ir neinvazīva ādas piepildīšanas un dziļas mitrināšanas programma, kas palīdz atjaunot ūdens depo ādas epidermas un dermas slāņos. Tiek izmantoti bioloģiski aktīvi peptīdi, traneksamīnskābe, kā arī galvenās dermas bāzes sastāvdaļas - mukopolisaharīdi: dažādu molekulmasu hialuronskābes aktīvās formas un jūras izcelsmes glikuronskābe. Aktīvo sastāvdaļu iekļūšana tiek nodrošināta, izmantojot Meder Beauty Science unikālo trīspakāpju ādas sagatavošanas protokolu.

REZULTĀTS

Ādas mitruma, elastības un barjeras funkciju atjaunošana. Smalku ādas grumbu izlīdzināšana, nomierinoša iedarbība un palielināta ādas izturība pret ārējiem kairinātājiem. Paplašināto asinsvadu tīklu samazināšana. Āda kļūst dziļi mitrināta, izlīdzinās reljefs un tonis, parādās mirdzums.

PROCEDŪRAS ILGUMS

45-60 minūtes.

KURSS

Standarta kurss - 5-10 procedūras, atkarībā no ādas dehidratācijas pakāpes. Intervāls starp procedūrām: 3-7 dienas. Uzturošas procedūras, lai saglabātu efektu - 1-2 reizes mēnesī.