+371 25132866; +371 29688500

SERUM ANTI-AGE/ATJAUNOJOŠS ANTI-AGE SERUMS

on 11.12.2015 12:58
Tilpums: 30 ml        
​Kods: 1048


ATJAUNOJOŠS ANTI-AGE SERUMS Villa Paradiso – koncentrēts līdzeklis ar antioksidanta īpašībām, kas paredzēts intensīvai kopšanai. Tas saista brīvos radikāļus, ādai sniedzot nepieciešamo enerģijas daudzumu. Šis lieliskais līdzeklis ir paredzēts krunciņu un citu eksogēnu faktoru izraisītas priekšlaicīgas ādas novecošanās pazīmju  novēršanas profilaksei. Līdzekļa zīdainā un samtainā tekstūra ļauj aktīvajām vielām viegli pārvietoties un iesūkties. 

Aizsargā ādu no piesārņojuma un atmosfēras iedarbības (saules).
Baro un mitrina.
Pretnovecošanas iedarbība.

Lietošana:

Pēc attīrīšanas uzklājiet serumu no rīta un/vai vakarā uz sejas, kakla un dekoltē zonas ādas. Ātrākai iedarbībai pirms ikdienas krēma lietošanas uzklājiet pretnovecošanas serumu.
Papildus kopšanas līdzekļi:

ANTI-AGE KRĒMS
ANTIOKSIDANTU KRĒMS
SALICILSKĀBES PĪLINGS

Aktīvās sastāvdaļas:

C vitamīns: novērš galveno ādas novecošanas pazīmju parādīšanos, uzlabo ilgstošas saules iedarbības radītās sekas un aizsargā no ikdienas stresa un apkārtējās vides piesārņojuma radītajām sekām. Iesaka lietot nogurušai, stresa bojātai ādai. C vitamīns stimulē kolagēna sintēzi. 
Q10 koenzīms: šis ferments stimulē šūnu vielmaiņas atjaunošanos, šūnu līmenī aktivizē enerģijas ražošanu. Q10 izpilda divējādu lomu: novērš enerģijas zudumu un ir ar spēcīgu antioksidanta iedarbību, aizsargājot šūnu membrānas pret brīvo radikāļu kaitīgo iedarbību, kā arī, pateicoties tā spēcīgajai pretkairinātāja iedarbībai, aizsargā pret apkārtējās vides, piemēram, ozona, piesārņojuma un radiācijas, kaitīgo agresīvo faktoru iedarbību.
Komplekss Ossidoreduttasi+Glycine Soya: antiradikālis Ossido-Reduttasi spēj neitralizēt brīvos radikāļus, tostarp peptīdi (no sojas), izmantojot attīrīšanas procesus, nomāc kaitīgāko proteināžu iedarbību. Šo divu sastāvdaļu iedarbība nodrošina efektīvu aizsardzību pret dažādiem kairinājuma veidiem un novērš pāragras ādas novecošanas pazīmes.