+371 25132866; +371 29688500
FOTOEPILĀCIJA

Fotoepilācijā tiek izmantota Intensīvi pulsējošā gaisma (IPL) – tā ir intensīva gaismas plūsma, kuras viļņu garums ir no 600 līdz 620 nm. Fotoepilācijas fiziskā iedarbība pamatojas uz pigmenta melanīna izvēlētās gaismas absorbēšanu, kas tiek koncentrēta gan mata kodolā, gan arī mata folikulā. Absorbētais gaismas impulss izraisa to sasilšanu un tai sekojošu koagulāciju (sagraušanu). Folikulu barojošie asinsvadi arī tiek pakļauti foto termiskai koagulācijai, kas izraisa pilnīgu folikula atrofiju. Rezultātā mati izkrīt, taču no jauna neaugs tikai tie, kas ir bijuši anagēnajā (augšanas) stadijā. Tie ir apmēram 15-25% no visiem matiem. Tāpēc, lai sasniegtu noturīgu rezultātu, ir nepieciešamas vairākas fotoepilācijas procedūras ar stingru intervāla ievērošanu, katras 10-15 dienas kā parādās matiņi 2-3 procedūras, pēc tam procedūra tiek pārtraukta uz 1-2 mēnešiem, tad atkārtota saskaņā ar sasniegtajiem rezultātiem. 28 dienas (± 2 dienas) – tas ir laika periods, kurā sāk ataugt mati, kas ir atradušies telogēnajā (miera) stadijā.

Fotoepilācija tiek uzskatīta par pašu nesāpīgāko un pašu drošāko matu noņemšanas procedūru. Tā ir izmantojama jebkuram matu tipam, izņemot blondiem un sirmiem matiem un jebkurai ādas zonai. Noturīgs kosmētiskais efekts ilgst no 3 līdz 5 gadiem.

Intensīvās pulsējošās gaismas priekšrocības:
​​-plašs kosmetoloģisko pataloģiju spektrs
​​-izvēlēta darbības virzība
​​-metode bez invāzijas
​​-droša iedarbība
​​-iespējamība iedarboties uz lielām ādas zonām

Procedūra tiek veikta (gan sievietēm, gan vīriešiem): sejai, rokām, kājām, bikini, sēžai, dekoltē, krūtīm, mugurai.

Kontrindikācijas:
​​-grūtniecība
​​-zāļu lietošana, kas paaugstina gaismas jūtīgumu (pēc kuru lietošanas ir aizliegts atrasties saulē)
​​-kardiostimulatora esamība
​​-cukura diabēts
-​​uzņēmība pret keloīda rētām
​​-VI tipa āda

IPL izmantošana ir pieļaujama dzimumzīmju esamības gadījumā. Obligāts nosacījums – dzimumzīmju aizsegšana procedūras veikšanas laikā.

Procedūras ilgums: atkarībā no apstrādājamās zonas.
Procedūras cena: EUR 5-7 par impulsu, atkarībā no apjoma.