+371 25132866; +371 29688500

Jaunumi un Akcijas

HIFU- SMAS liftings sejai un ķermenim

on
SHIFU PLUS - Augstas intensitātes fokusēta ultraskaņa multilīnijās ir alternatīva neinvazīvai ķirurģiskai operācijai sejas un ķermeņa ādas atjaunošanai un nostiprināšanai, nodrošinot pilnīgu sejas liftingu, grumbu samazināšanu un ādas atjaunošanos vairākos slāņos. Tās iedarbība ir vērsta ne tikai uz ādu, bet arī uz sub-muskulāro aponeirotisko sistēmas (SMAS) slāni, kura savieno sejas muskuļus ar dermu. Kontrolētā enerģija uzsilda mērķa zonu līdz 65-80 ° C temperatūrai, radot siltuma koagulācijas zonas 1,5mm, 3 mm, 4,5 mm un 13 mm dziļumā.

Visām MĀMIŅĀM īpašā atlaide maijā

on
1.Sejas aparātprocedūrām - Tīrišana (Oxibrāzija vai Ultraskaņas tīrīšana, vai Mikrodermabrāzija) + Skābekļa procedūra (mitrinoša vai anti-age) ar tripeptīdiem vai augu cilmes šūnām. Cena: 40eur (Standarta cena: 70eur). 2. Ķermeņa aprātprocedūrai "Reshape & Tone", 5 procedūras vienā, kas samazina apjomus, atjauno ādas un muskuļu tonusu, izvada lieko šķidrumu, ārstē celulītu un strijas Cena: 35eur (Standarta cena: 50eur)

Frakcionētā Radiofrekvences terapija

on
Frakcionētā Radiofrekvences terapija krunciņām, grumbām un strijām.

ĶERMEŅA SKULPTURĒŠANA ar LLLT TOTAL BODY PRO

on
Procedūras rezultāts - veicina taukaudu sašķelšanu un izvadīšanu no organisma, liekā svara un celulīta ārstēšana, ādas tonusa un elastības atjaunošana, ķermeņa modelēšana, skulpturēšana, uzlabojas mikrocirkulācija, harmonizējas šūnu darbība, audu atjaunojoša iedarbība, apjoma un svara samazināšana.

Atved draudzeni un saņem Dāvanu -50%

on
Atved Draudzeni uz procedūru un saņem -50% DĀVANĀ savai procedūrai!

Iepazīšanās cena -20% visām aparātprocedūrām

on
Piesakies uz izmēģinājuma apatrātprocedūrām sejai un ķermenim ar -20% atlaidi!

STRIJU ĀRSTĒŠANA

on
STRIJU ĀRSTĒŠANA: I. PROGRAMMA - MIKRODERMABRĀZIJA+ELEKTROPORĀCIJA II. PROGRAMMA - MIKRODERMABRĀZIJA+ELEKTROPORĀCIJA+RADIOFREKVENCES TERAPIJA

Sejas ovāla atjaunošana un liftings

on
Sejas ovāla atjaunošana un liftings ar Radiofrekvences terapiju + Miostimulāciju! Kurss 6 reizes - 350 EUR.

VILLA PARADISO kosmētika - Itālijas kvalitāte

on
Villa Paradiso - izcilas itāļu kvalitātes kosmētika, kura ļauj sasniegt maksimāli redzamus un jūtamus rezultātus īsā laikā pretnovecošanas terapijā.

Ķermeņa korekcijas aparātprocedūra - "5 efekti vienas procedūras ietvaros!"

on
RESHAPE AND TONE procedūras rezultātā atjaunojas un uzlabojas ādas elastība, tvirtums, tiek ārstēts celulīts, tonizēti muskuļi, izvadīts liekais šķidrums, uzlabojas asinsrite audos, atjaunojas ūdens balanss un aktivizējas vielmaiņas procesi.

RF-liftinga kurss 6 reizes tikai 250 EUR!

on
Redzams atjaunojošs un liftinga efekts, grumbu un krunciņu samazināšanās jau pēc pirmās procedūras.