+371 25132866; +371 29688500

HYDRA SERUM/ MITRINOŠS SERUMS SEJAI

on 11.12.2015 12:59
Tilpums: 30 ml        
​Kods: 1049


Intensīva kopšana ar svaigo šķidro gēlu nodrošina  komfortu un mitrinošu sajūtu ilgāku laiku. Jebkurā vecumā, lai saglabātu tvirtumu un maigumu, ādai nepieciešams augsts mitruma līmenis. Pat jauna āda, kam bieži raksturīgs taukains spīdums un paplašinātas poras, var izrādīties jutīga un pārāk sausa.

HYDRA SERUM – risinājums, kas palīdz saglabāt ādas svaigumu un veselīgu toni.

Intensīva un ilglaicīga mitrinoša iedarbība
Svaiguma sajūta un komforts
Vienmērīgs sejas tonis, atjaunots tonuss

Lietošana:

 Pirms ikdienas krēma lietošanas no rīta un vakarā uzklājiet uz sejas, kakla un dekoltē zonas ādas. Lai ādu  attīrītu un novērstu spīdumu, izmantojiet līdzekli divas reizes dienā - no rīta un vakarā.
Papildus kopšanas līdzekļi:

HYDRA FRESH
MĀLA MASKA
PĪLINGA KONCENTRĀTS

Aktīvās sastāvdaļas:

Hialuronskābe: molekula, kas atrodas mūsu organismā, kam piemīt mitrumu aizturošas un mitrinošas īpašības. Mīkstina epidermu un padara to elastīgu.
Invertēts cukurs: ogļhidrātu komplekss, kas iedarbojas kā spēcīgs ādas pārklājuma mitruma regulētājs, augšējos ādas slāņos ilglaicīgi noturot mitrumu. Nodrošina mitrināšanu un aizsardzību, saistās ar brīvajām lizīna grupām (aminoskābe, kas atrodas raga slāņa keratīnā). 
Biosaharīds GUM: polisaharīds, kas sastāv no fruktozes, glikuronskābes un galaktozes. Nonākot saskarē ar ūdeni, saista to, tā ilglaicīgi mitrinot ādu. Iekļūstot dziļākajos ādas slāņos, aizsargā to no mitruma zuduma. Turklāt uz ādas virsmas rada aizsargslāni, kas novērš mitruma zudumus caur ādu.
Sēnes FUNGO POLYPORUS OFFICINALIS ekstrakts: piemīt savelkoša iedarbība, samazina poru diametru un palīdz veidot vienveidīgu un tonizētu ādas izskatu.