+371 25132866; +371 29688500

LLLT TOTAL BODY PRO3 - ĶERMEŅA SKULPTURĒŠANA un MODELĒSANA
(ar manipulu ENDO)

Vienas procedūras laikā vienlaicīgi, sinerģijā tiek veiktas 4 procedūras!

1. VAKUUMMASĀŽA AR RULĪŠIEM + RADIOFREKVENCE + HROMOFREKVENCE + ZEMAS INTENSITĀTES LĀZERS

​Procedūru ir iespējams koriģēt, izejot no klienta veselības stāvokļa un problēmzonām, pielietojot vienlaicīgi vai daļēji augstāk minētās procedūras.

Procedūras rezultāts:
 - Asinsrites uzlabošanās
 - Limfas plūsmas palielināšanās
 - Zemādas tauku slāņa samazināšanās
 - Savītušas ādas izlīdzināšanās
 - Celulīta izzušana
​ - Muskuļu sasprindzinājuma izzušana
 - Harmonizējas šūnu darbība

​ - Audu atjaunojoša iedarbība
 - Liekā udens un toksīnu izvadīšana no organisma

 - Ādas tonusa nostiprināšana

Kontrindikācijas:
- Grūtniecība
- Laktācijas periods
- Neiroloģiskas slimības
- Sirds patoloģijas
- Kardiostimulatora vai lieli metāla protēžu esamība
- Ādas slimības
- Pataloģisku audu jaunveidojumi
- Onkoloģija

Konsultācija bezmaksas (iepazīšanās ar veselības stāvokli, problēmzonu diagnostika).
Individuālā procedūru programmas izstrādāšana kursa abonementa klientiem.


Procedūras cena 30 min: 45 EUR
Procedūras cena 60 min: 70 EUR
Izmēģinājuma procedūra: -20%
 


Abonements 6x 
30 min: 225 EUR 
Abonements 6x 6
0 min: 350 EUR ​ ​


VAKUUMA MASĀŽA jeb ENDODERMĀLĀ MASĀŽA. Endodermālā masāža ir mūsdienīga un nesāpīga ķermeņa korekcijas procedūra, kurā ar vakuuma rullīšu palīdzību tiek veikta mehāniska iedarbība uz ādu, zemādas tauku šūnaudiem un limfu. Manipulā, ar kuras palīdzību tiek veikta masāža, veidojas sašķidrinātā gaisa zona, kuras rezultātā rodas ādas krunka, kas tiek maigi izmīcīta ar kustīgajiem rullīšiem. Šādi tik veikta efektīva tauku masas samazināšana ar vakuuma un limfodrenāžas palīdzību, uzlabojot asinsriti un vielmaiņas procesus ādā. Endodermālā masāža ir viena no visefektīvākajām metodēm ķermeņa formas modelēšanai, celulīta novēršanai un limfodrenāžas procedūrām.

RADIOFREKVENCE jeb RADIOVIĻŅU TERAPIJA ir neinvzīva saudzējoša metode ādas kvalitatīvai atjaunošanai, kurā izmanto bipolāru vai multipolāro radiofrekvenču enerģijas, lai veiktu virspusēju vai dziļu noturīgu ādas atjaunošanos. 

Temperatūras paaugstināšana dziļajos ādas slāņos padara kolagēnu saturošos audus blīvākus un līdz ar to arī stiprāku, nodrošinot, ka ādas slāņi tiek uzsildīti ne vairāk kā līdz 40-43°С. Pus gada laikā pēc procedūras pastiprināti veidojas jauns kolagēns un nostiprinās derma, radot ilgnoturīgu estētisku rezultātu – no jaunajām kolagēna šķiedrām veidojas zemādas karkass, kas nostiepj ādu no iekšienes, nodrošinot liftinga un atjauninošu efektu.

HROMOFREKVENCE - ar gaismas krāsu potenci tiek līdzsvarota disharmonija ādas šūnās, kas rada dažādus ādas defektus. Terapija labvēlīgi iedarbojas uz ādas vispārējo stāvokli, tonizē un stimulē imūnsistēmu, kā arī lieliski līdzsvaro cilvēka vispārējo emocionālo stāvokli.

ZEMAS INTENSITĀTES LĀZERA gaismas iedarbība uz šūnām, aktivizē noteiktus pašdziedinošus procesus jeb fotobioloģisko efektu šūnās. Tai ir lipolītiski stimulējoša iedarbība, audu atjaunojoša, kā arī uzlabo mikrocirkulāciju (asinsapgādi) un trofiku (audu barošanos).