+371 25132866; +371 29688500

RADIOVIĻŅU jeb RADIOFREKVENCES TERAPIJA

Radioviļņu terapija ir neinvzīva saudzējoša metode ādas kvalitatīvai atjaunošanai, kurā izmanto bipolāru vai multipolāro radiofrekvenču enerģijas, lai veiktu virspusēju vai dziļu noturīgu ādas atjaunošanos. 

Temperatūras paaugstināšana dziļajos ādas slāņos padara kolagēnu saturošos audus blīvākus un līdz ar to arī stiprāku, nodrošinot, ka ādas slāņi tiek uzsildīti ne vairāk kā līdz 40-43°С. Pus gada laikā pēc procedūras pastiprināti veidojas jauns kolagēns un nostiprinās derma, radot ilgnoturīgu estētisku rezultātu – no jaunajām kolagēna šķiedrām veidojas zemādas karkass, kas nostiepj ādu no iekšienes, nodrošinot liftinga un atjauninošu efektu.

Šī metode ļauj sasniegt lieliskus rejuvenācijas rezultātus! Pēc 5-6 seansiem (kursa veidā, veicot procedūru 1x nedēļā) tiek panākts izteikts ādas pastiepšanas un izlīdzināšanas efekts. Samazinās tauku slāņa apjoms, un āda kļūst tvirtāka.

Procedūra iedarbojas tieši uz dermu, apejot epidermu. Termiskais efekts aktivizē kolagēna un elastīna šķiedru sintēzi, kā rezultātā grumbas kļūst seklākas un ievērojami uzlabojas ādas tonuss.

Metode ir efektīva ķermeņa problēmzonu korekcijai – vēderam, sēžai, kājām un rokām. RF procedūras īpaši ieteicamas pacientiem ar ļenganu roku un kāju ādu. Pētījumos pierādīts, ka ādas rejuvenācija ar RF metodi notiek šūnu dabiskās stimulācijas ceļā.

Viena procedūra, atkarībā no apstrādājamām zonām, ilgst no 20 līdz 40 minūtēm. Kolagēna izstrādes process turpinās vēl pus gadu, tāpēc tādu kursu ieteicams veikt reizi gadā, arī kā uzturošo terapiju.

Procedūras ilgums: 60 min.

Procedūras cena: EUR 50

Abonements 6 reizes: 250 EUR