+371 25132866; +371 29688500

LLLT TOTAL BODY PRO2 - ĶERMEŅA SKULPTURĒŠANA un MODELĒŠANA
​(ar manipulu ULTRA)

Vienas procedūras laikā vienlaicīgi, sinerģijā tiek veiktas 4 procedūras!


ULTRASKAŅAS KAVITĀCIJA + ELEKTROPORĀCIJA + HROMOFREKVENCE + ZEMAS INTENSITĀTES LĀZERS
​Procedūru ir iespējams koriģēt, izejot no klienta veselības stāvokļa un problēmzonām, pielietojot vienlaicīgi vai daļēji augstāk minētās procedūras.

Procedūras rezultāts:
- Veicina taukaudu sašķelšanu un izvadīšanu no organisma
- Liekā svara un celulīta ārstēšana
- Ādas tonusa un elastības atjaunošana
- Ķermeņa modelēšana, skulpturēšana
- Uzlabojas mikrocirkulācija
- Harmonizējas šūnu darbība
​- Audu atjaunojoša iedarbība
- Apjoma samazināšana

Kontrindikācijas:
- Grūtniecība
- Laktācijas periods
- Neiroloģiskas slimības
- Sirds patoloģijas
- Kardiostimulatora vai lieli metāla protēžu esamība
- Ādas slimības
- Pataloģisku audu jaunveidojumi
- Onkoloģija

Konsultācija bezmaksas (iepazīšanās ar veselības stāvokli, problēmzonu diagnostika).
Individuālā procedūru programmas izstrādāšana kursa abonementa klientiem.


Procedūras cena 30 min: 45 EUR
Procedūras cena 60 min: 70 EUR
Izmēģinājuma procedūra: -20%
 


Abonements 6x 
30 min: 225 EUR 
Abonements 6x 6
0 min: 350 EUR ​ ​

ULTRASKAŅAS KAVITĀCIJAS ir nesāpīga, komfortabla un efektīva. Tā ļauj modelēt figūru, likvidējot liekos tauku nogulsnes bez ķirurģiskas iejaukšanās. Jau pēc pirmās procedūras var redzēt labus rezultātus: ķermeņa masas un apjoma samazināšanās līdz 1-3 cm (atkarībā no tauku slāņa biezuma), ar tālāku efekta palielināšanos.

Tā ir alternatīva liposakcijai, jo ultraskaņas procesa laikā sašķeltās tauku šūnas neatjaunojas, savukārt no tauku šūnām izkļuvušie tauki, pa asinsrites un limfātisko sistēmu, izvadās no organisma.

Ultraskaņas kavitācija darbojas ar mērķi samazināt tauku uzkrājumus lokālās ķermeņa problēmvietu zonās. Tā uzlabo arī ādas izskatu, un skulpturē konkrētu ķermeņa zonu formu.

ELEKTROPORĀCIJA. Ar elektroporācijas palīdzību tiek dziļi ievadītas vielas ar augstu molekulāro masu pilnīgi nesāpīgi un neinvazīvi. Ierīces elektriskie lauki iedarbojas gan uz ādas porām, kuras izplešas, veicinot lielāku caurlaidību, gan uz vielas molekulām, kuras tiek nogādātas dziļajos dermas slāņos, iedarbojoties tieši uz šūnām.

HROMOFREKVENCE - ar gaismas krāsu potenci tiek līdzsvarota disharmonija ādas šūnās, kas rada dažādus ādas defektus. Terapija labvēlīgi iedarbojas uz ādas vispārējo stāvokli, tonizē un stimulē imūnsistēmu, kā arī lieliski līdzsvaro cilvēka vispārējo emocionālo stāvokli.

ZEMAS INTENSITĀTES LĀZERA gaismas iedarbība uz šūnām, aktivizē noteiktus pašdziedinošus procesus jeb fotobioloģisko efektu šūnās. Tai ir lipolītiski stimulējoša iedarbība, audu atjaunojoša, kā arī uzlabo mikrocirkulāciju (asinsapgādi) un trofiku (audu barošanos).