+371 25132866; +371 29688500

МASQUE LUMINEUX VISAGE/MASKA SEJAS ĀDAS MIRDZUMAM

on 11.12.2015 12:26
Tilpums: 150 ml        
​Kods: 1068


Atsvaidzinoša gēlveida maska stimulē šūnu reģenerāciju un rada iluminicējošu iedarbību, pateicoties Mandeļskābei un Azelaīnskābei. Āda redzami izlīdzinās, tiek mitrināta un mirdz.

Lietošana: Uzklāt vienmērīgi plānu kārtiņu uz sausas ādas (maskas uzklāšanai ieteicams izmantot plastikāta vai koka spateli). Atstāt uz 15-20 min., kamēr maska nožūst, izveidojot polimēru plēvīti, kura irviegli noņemama.

Aktīvās sastāvdaļas:

Azelaīnskābe 1 %: antibakteriāla iedarbība, ārstējot Staphylococcus epidermis un Propionibacterium acnes (galvenie piņņu izraisītāji); nomierinoša iedarbība: atvieglo pretiekaisuma reakciju, kas rodas kopā ar pinņu parādīšanos. Veicina poru atvēršanos, novērš piņņu un melno punktu veidošanos.
Mandeļskābe 1 %: alfahidroksiskābe (AHS), kas atvasināta no rūgtās mandeles hidrolizāta ekstrakta. Īpaši efektīva kā pretnovecošanas iedarbības sastāvdaļa, kas novērš un mazina “laika pēdas”. Turklāt mazina ādas hiperpigmentāciju, kas rodas, piemēram, ādas melanozes gadījumos (melnā pigmenta izgulsnēšanās ādas slānī). Kā visas AHS skābes, mandeļskābe veicina saišu attīstību starp šūnām, stiprinot un paātrinot šūnu vielmaiņu. Tas rada labvēlīgu ietekmi, likvidējot atmirušās šūnas, samazinot krunciņas, kā arī hiperpigmentāciju un pinnes.

Pantenols: mitrinoša, mīkstinoša iedarbība
Alantoīns: mitrinoša, mīkstinoša iedarbība
Bisabolols: dziedinoša iedarbība 
Lilijas ekstrakts: dziedinoša iedarbība